Strategiczna karcianka z dynamiczną rozgrywką dla każdego.

Weź udział w naszym konkursie i wygraj cenną nagrodę!

Graj za darmo

Druid - Anusza

Anusza to nasza redakcyjna Druidka jak się patrzy. Jest trochę dzika, bardzo lubi towarzystwo swoje, oraz swoich przyjaciół zwierząt, które chętnie znosi do pracy. Bardzo chętnie przebywa na łonie natury, pod warunkiem, że gdzieś w okolicy ma podłączony Internet, a na kolanach laptopa. Na co dzień lubi kiedy okazuje się jej dużo ciepła, ale potrafi sobie zapewnić je sama za pomocą nieodzownego kocyka. Sama również posiada pokłady pozytywnych uczuć, którymi obdarowuje jedynie wybranych. Zgodnie z wszelkimi prawidłami natury, zapamiętajcie, że Druida nie można lekceważyć, tak samo jak Anuszy.

Łotr - Gambri

Nie dajcie się zwieść jego przystojnej twarzy. Za tym przemiłym uśmieszkiem kryje się prawdziwy mistrz kamuflażu, który w razie potrzeby staje się mistrzem metamorfozy od przyjacielskiego kompana po prawdziwego cichego zabójcę. Gambri jak na łotrzyka przystało posiada zaskakująco dobry gust i zawsze wie jak się ubrać do pracy, nawet jeśli jest to eliminowanie zastępów przeciwników podczas pojedynku. Niewiele rzeczy potrafi go zaskoczyć, a zastępy jego redakcyjnych poddanych sumiennie wykonują jego rozkazy. Jednocześnie w sytuacjach tego wymagających bez wahania sięga po swoje oręże, jakimi są pióro bądź mikrofon by walczyć w obronie dobra prawdziwych graczy.

Łowca - Hed

Hed to facet, który zawsze marzył o tym aby być łowcą. Na co dzień poluje całymi dniami przemierzając niezliczone ostępy gier MMO, poszukując błędów i atrakcyjnych w tekstury przedstawicielek ras cyfrowych. Niemal zawsze wie co powiedzieć, tak aby powalić rozmówcę jednym ciosem bez potrzeby sięgania do kołczanu po kolejna słowną strzałę. Wielu twierdzi, że doskonale zna się na swoim fachu, ale są tez tacy, którzy sądzą że po prostu nie może wytrzymać 24 godzin bez przekazania światu kolejnego video ze swoją osobą. Mamy poważne podejrzenia, że jego kolejnym celem jest podbój popularnego programu „Joystick” w TVP, a zaraz potem opanuje TVN Style. Jak na razie swoją pozytywna energią zaraża naszą redakcję i mamy nadzieję, że jego wewnętrzny Łowca da o sobie znać podczas turnieju.

Mag - Jordan

Magowie od najmłodszych lat charakteryzują się wyjątkowymi umiejętnościami, a ich szczególna moc daje o sobie znać na każdym kroku. Nie inaczej jest w przypadku osoby Jordana, którego nieodgadniona przeszłość jest zaledwie początkiem ogromnej liczby tajemnic skrywanych za wachlarzem zaklęć jego osobowości. Prawdziwy z niego czarodziej codzienności, który każdą, nawet najbardziej przeciętną czynność zmienia w akrobatyczny pokaz swoich sztuczek, bądź przypadkową destrukcję kilku równoległych światów. Magowie tak mają, Jordan też. Kiedy akurat nikt na niego nie patrzy, Jordan wykorzystuje każdą okazję, aby podnieść swój prestiż tworząc coraz to dłuższą listę osobistych wystąpień przed kamerą, w których ukazuje graczom magię produkcji japońskich. Można go kochać, bądź nienawidzić, ale z pewnością nie przejdziecie obok Jordana obojętnie.

Czarnoksiężnik - Kacper

Czarnoksiężnik to najbrutalniejszy i najbardziej bezwzględny bohater karcianki Heartstone, parający się mroczną magią, sięgający po pomoc do licznych zastępów demonicznych popleczników i nie przebierający w środkach, aby dojść do zwycięstwa. Jeśli rozbudziło to wasz umysł i właśnie widzicie oczami wyobraźni postać Gul’dan’a, to pomyślcie o zupełnym przeciwieństwie tej postaci. Jego całkowitym kontrastem jest właśnie Kacper. Na co dzień nie wykazuje on choćby krztyny morderczych skłonności, co przy pracy w naszej redakcji jest niczym cud i objawienie. Do dziś nie wiemy jak tego dokonuje, choć nie zdradził nam żadnym zaawansowanych form medytacji. Jego logiczny umysł ogarnia zapewne rzeczy, których my nie pojmujemy dlatego tez nie należy lekceważyć go jako przeciwnika.

Szaman - Kwiść

Co zrobić jeśli właśnie zająłeś się setnym poradnikiem? W wolnej chwili można zagrać w karty, oczywiście nie zapominając o podstawowej zasadzie każdego szamana. Dobra taktyka jest podstawą każdego zwycięstwa i nie zapomina także o tym nasz Szaman Poradników zwany Kwiść. Jego spokój i koncentracja to jedynie doskonała maska, bowiem pozory mylą, a pomyłki w walce bywają bolesne. W trakcie ataku zręcznie rzuca totemami, co najmniej tak dobrze jak swoimi ulubionymi frisbiee. To silny i gotowy na wszystko przeciwnik! Jeśli podejmiesz z nim wyzwanie bądź pewien, że wykorzysta swój spokój po to, aby wytracić Cię z równowagi i zmieść z powierzchni planszy.

Paladyn - Łosiu

Czy oślepiło was rażące światło odbijające się od zbroi Paladyna? Jeśli tak, to nic w porównaniu z blaskiem jaki porazi was, kiedy spotkacie osobę Łosia. Jego śmiech słychać jeszcze zanim przestąpisz progi redakcji, choć zawsze może się okazać, że jest to śmiech wobec nadchodzącej zagłady przeciwnika w grze. Swoją pozytywną energie potrafi kumulować w niezliczonych ilościach, aby potem wykorzystać ją w walce, więc strzeżcie się Łosia, bo Łosiu już od dawna ćwiczy podnoszenie miecza dwuręcznego, aby zadźgać każdą paskudną stworę jaką zobaczy na karcianym stole.

Wojownik - UV

Patrząc na postać Garrosza i drugim okiem łypiąc na osobę UV, bylibyście niemal pewni, że ta dwójka jest spokrewniona. Niemal to samo niepokojące spojrzenie, charyzmatyczny i nie znoszący sprzeciwu grymas twarzy podkreśla tylko jego silną i zdecydowaną osobowość. Czasami wydaje z siebie niespokojne pomruki podczas podejmowania wysiłku, ale w tryb berserkera przechodzi tylko w sytuacjach kryzysowych. UV jako nasz redakcyjny ork wysyłany jest na co trudniejsze akcje i recenzuje gry, które wymagają czasem, aby porządnie na nie ryknąć. UV nie leje wody, tylko od razu przechodzi do ataku, dokładnie tak jak jego postać Garrosz Piekłorycz. Aby udobruchać tego wielkoluda trzeba czasem zwyczajnie nakarmić go dobrą mroczną muzyką i pozostawić w spokoju.

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu "Redakcyjny Turniej Hearthstone” jest firma GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

zobacz cały regulamin konkursu